E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Kam dëgjuar se Pogba është shumë i shtrenjtë”, deklaroi Ibrahimovic për mediat britanike.
Ibrahimovic: Me shitjen e fanellave të mija do ta blejmë Pogban
Zlatan Ibrahimovic ka thënë se me shitjen e fanellave të tij, Manchester United do t’i kompensojë mbi 100 milionë euro që planifikon t’i shpenzojë për blerjen e Paul Pogba nga Juventus.

“Kam dëgjuar se Pogba është shumë i shtrenjtë”, deklaroi Ibrahimovic për mediat britanike.

“Por, shitja e fanellave të mija do të mjaftojnë për ta blerë Pogban”, u shpreh ai.

Publikuar: 23.07.2016 | 00:23
Lexuar: 385 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime