E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në ditën e fundit të pushimeve italiane supermodelja 30-vjeçare si gjithmonë ishte e mrekullueshme dhe tejet seksi. Ajo mbante veshur bikini të verdha, ndërsa tregonte trupin e saj tejet të tonifikuar.
Irina dhe Cooper i japin fund, po Cristiano Ronaldo?!


Irina Shayk dhe Bradley Cooper i kanë dhënë fund pushimeve në liqenin Garda në Italia. Angazhimet e shumta ta modeles e aktorit nuk e kanë lejuar çiftin të qëndrojnë më gjatë në Itali.

Në ditën e fundit të pushimeve italiane supermodelja 30-vjeçare si gjithmonë ishte e mrekullueshme dhe tejet seksi. Ajo mbante veshur bikini të verdha, ndërsa tregonte trupin e saj tejet të tonifikuar.

Cifti ka kaluar një pjesë të madhe të kohës këtë verë në Europë dhe po ashtu si në vendet e tjera ku ata pushuan edhe në Itali duket se ja kanë kaluar mrekullueshëm.
Irina dhe Cooper i japin fund, po Cristiano Ronaldo?!

Publikuar: 23.07.2016 | 00:25
Lexuar: 424 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime