E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Eva dukej në formë të shkëlqyer fizike me një palë bikini të ndarë ngjyrë bojëqielli, ndërsa binte në sy bukuria natyrale e brunes latine e cila kishte zgjedhur të mos përdorte fare make up një ditë relaksi në plazh.
Eva Longoria vijon muajin e mjaltit


Aktorja 41-vjeçare e ‘Shtëpiakeve të Dëshpëruara dhe bashkëshorti i saj miliarder, Jose shihen në momente mjaft intime teksa lahen në det në shoqërinë edhe të disa miqve të përbashkët.

Eva dukej në formë të shkëlqyer fizike me një palë bikini të ndarë ngjyrë bojëqielli, ndërsa binte në sy bukuria natyrale e brunes latine e cila kishte zgjedhur të mos përdorte fare make up një ditë relaksi në plazh.

Ata shkëmbyen unazat në një ceremoni private në Meksiko pak muaj më parë. Dhe Eva Longoria e Jose Baston dukeshin më të dashuruar se kurrë teksa laheshin në detin e ishullit spanjoll të Formentera.

Publikuar: 23.07.2016 | 00:28
Lexuar: 416 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime