E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

25-vjeçarja ka qenë një kliente e kësaj firme edhe para se të firmoste kontratë, pasi me bikinit e “Amore...” ka pozuar edhe për revistën e njohur amerikane “Sports Illustrated”.
Emily Ratajkowski, seksi në setin e ri


Emily Ratajkowski dëshmon edhe njëherë pse cilësohet si njëra nga femrat më seksi në botë. Ajo duket më e bukur se kurrë në setin e ri me rroba banjoje në fushatën e “Amore & Sorvete”.

25-vjeçarja ka qenë një kliente e kësaj firme edhe para se të firmoste kontratë, pasi me bikinit e “Amore...” ka pozuar edhe për revistën e njohur amerikane “Sports Illustrated”.

Ajo ka thënë se ndihet shumë e lumtur që është bërë imazhi i një kompanie të cilën e ka dashur gjithmonë. Emily deklaroi për “People” se ndihet shumë seksi në bikinit e “Amore...”.

25-vjeçarja nuk ka nguruar të tregojë edhe bikinit e saj të preferuara e të cilat janë ato që njihen me emrin “Hula, hula”.

Publikuar: 23.07.2016 | 00:30
Lexuar: 376 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime