E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo është pjesë e tmerrshme e kulturës sonë, por prapë më duket argëtuese të bëj shaka në llogari të tyre”, ka deklaruar aktori Jonah Hill.
S’kanë mendim të mirë për ta


Kim Kardashian dhe familja e saj askënd nuk e lënë indiferent, sepse ata ose i duan, ose i urrejnë. Dhe këto figura publike të famshme, kanë dhënë mendimin për këtë familje të famshme.

“Kur kam hyrë në botën e shoubiznesit dhe kur dikush ka pasur një video private të seksit, kjo ka nënkuptuar se ajo do të duhej të kishte turp dhe ta fsheh atë xhirim, transmeton "Zeri".

Të njëjtën përshtypje e kanë lënë edhe fotot nga celularët”, ka deklaruar Reese Witherspoon, duke aluduar në videon seksi të Kim-it, e cila këtë të fundit e kishte bërë të famshme. “Fakti se shou televiziv ‘Keeping with Kardashians’ është më i popullarizuar se seria ‘Mad Men’, është e neveritshme.

Kjo është pjesë e tmerrshme e kulturës sonë, por prapë më duket argëtuese të bëj shaka në llogari të tyre”, ka deklaruar aktori Jonah Hill.

Ai martesën e Kim-it me Kanye West, e ka quajtur një mashtrim. “Zonja dhe zotërinj, kam një mysafire speciale. Ju lutem përshëndeteni Kim Kardashian-in”, kishte thënë Michael Bubble në koncertin e tij në vitin 2011 dhe pastaj ka shtuar:

“vetëm po tallem me ju, ajo bushtër nuk do të jetë në këtë skenë”. “Në televizion duhet të sillesh si idiot për të fituar milionat. Nuk e vlerësoj askënd veç potencoj gjërat e qarta”, ka deklaruar Daniel Craig dhe ka shtuar se Kardashianët për të janë pikërisht idiotë të tillë.

Publikuar: 23.07.2016 | 00:32
Lexuar: 476 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime