E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Trajneri katalonas e kishte në skuadrën e Bayernit ku mesfushori u transferuara tek Real Madridi për një pagë prej 240 mijë funte në javë.
Guardiola e do Kroosin
Pep Guardiola dëshiron që ta transferoj Toni Kroosin nga Real Madridi duke ofruara një shumë prej 60 milionë funte.

Trajneri katalonas e kishte në skuadrën e Bayernit ku mesfushori u transferuara tek Real Madridi për një pagë prej 240 mijë funte në javë.

Pikërisht paga e tij e lartë ka befasuar drejtuesit e Manchester Cityt ku kanë hulumtuar se gjermani është njëri ndër lojtarët më pagën më të madhe në Bernabeu.

Drejtuesit e Cityt kishin menduara se ai paguhej 120 mijë funte në javë por që tani duhet të hapin arkat nëse duan ta kenë.

Kroos do ta kalonte edhe Yaya Touren me pagë ku ivoriani paguhet tek City 230 mije funte në javë.

Publikuar: 23.07.2016 | 17:49
Lexuar: 387 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime