E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Drejtori sportiv i ri i klubit, Patrick Kluivert, është i interesuar që ta ofrojë bashkëkombësin e tij që ka luajtur me Fenerbahce së fundmi.
PSG e do Van Persien
Paris Saint-Germain ka rënë në kontakt me Robin van Persie dhe kërkon ta ofrojë në skuadër.

Drejtori sportiv i ri i klubit, Patrick Kluivert, është i interesuar që ta ofrojë bashkëkombësin e tij që ka luajtur me Fenerbahce së fundmi.

Ish sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester Unitedit, shihet si një opsion për Edinson Cavanin.

Fenerbahce do të jetë i hapur me oferta pasi lojtari ka kërkuar largimin.

Publikuar: 23.07.2016 | 17:53
Lexuar: 389 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime