E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kmapioni i La Ligës, Barcelona ka qenë mjaft aktiv gjatë afatit kalimtar të verës duke bërë katër transferime: Lucas Digne, Andre Gomes, Samuel Umtiti dhe Denis Suarez.
Ja sa milionë euro ka shpenzuar Barcelona për përforcime (Foto)
E përditshmja sportive katalune, Sport, ka zbuluar se sa milionë euro ka shpenzuar Barcelona për përforcime deri më tani.

Kmapioni i La Ligës, Barcelona ka qenë mjaft aktiv gjatë afatit kalimtar të verës duke bërë katër transferime: Lucas Digne, Andre Gomes, Samuel Umtiti dhe Denis Suarez.

Këto përforcime i kanë kushtuar ekipit katalunas 80 milionë euro, ndërkohë që duke i shtuar 24 milionë të tjera që do të paguhen nga bonuset, shifra shkon në 105 milionë euro.

Kurse, Barcelona deri më tani ka shitur vetëm Alen Halilovicin në Hamburg (5 milionë euro) dhe Marc Bartran në Borussia Dortmund (8 milionë euro)
Ja sa milionë euro ka shpenzuar Barcelona për përforcime (Foto)

Publikuar: 23.07.2016 | 17:56
Lexuar: 424 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime