E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sipas Gazzetta dello Sport, ekipi nga Premierliga e ka marrë seriozisht transferimin e italianit, pas u refuzua nga Milani për Carlos Bacca.
Zaza transferohet në Premierligë?

Simone Zaza pritet të transferohet në West Ham gjatë kësaj vere

Drejtuesit e West Hamit janë të vendosur që ta rrisin interesimin e tyre për sulmuesin e Juventusit, Simone Zaza.

Sipas Gazzetta dello Sport, ekipi nga Premierliga e ka marrë seriozisht transferimin e italianit, pas u refuzua nga Milani për Carlos Bacca.

Rossonerët kishin refuzuar dy here ofertën e West Hamit për Bacca, dhe për këtë i kanë drejtuar forcat kah Zaza.

Publikuar: 23.07.2016 | 17:57
Lexuar: 441 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime