E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rrushi pastron veshkat, ndihmon në eliminimin e gurëve të vegjël, pastron infeksionet në mëlçinë e zezë dhe stabilizon rrahjet e zemrës, transmeton albeu.
Pse duhet të hani të paktën 250 gramë rrush në ditë
Rrushi është një frutë shumë i shëndetshëm për organizmin, në të gjithë moshat. Nuk ka rëndësi nëse ai është i bardhë apo i kuq, ajo çfarë na rekomandojnë mjekët është konsumimi i të paktën një çerek kilogrami rrush në ditë nga të gjithë personat, pavarësisht moshës

Rrushi pastron veshkat, ndihmon në eliminimin e gurëve të vegjël, pastron infeksionet në mëlçinë e zezë dhe stabilizon rrahjet e zemrës, transmeton albeu.

Nuk do të thotë që ju duhet të hani vetëm sasinë e rrushit të cekur më lartë, por mund të konsumoni edhe më shumë, pasi dobitë janë shumë të mëdha.

Publikuar: 23.07.2016 | 18:31
Lexuar: 680 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime