E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Basha: I tronditur nga akti barbar nė Mynih. Ngushėllime familjeve

Publikuar: 23.07.2016 | 18:53
Lexuar: 571 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime