E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ky është Nikola M, student i cili argëtohet me lojërat e fatit. Ai ka fituar 1.244.228,00 den., duke blerë tiketën në Bervenicë.
Studenti bëhet milioner falë Milioner Xhek Pot të Videolotarisë shtetërore


Pas pensionistit të Shtipit, student nga Bervenica ka hyrë në listën e fituesve të Milioner Xhek Pot nga Videolotaria e Maqedonisë.

Ky është Nikola M, student i cili argëtohet me lojërat e fatit. Ai ka fituar 1.244.228,00 den., duke blerë tiketën në Bervenicë.

Studenti bëhet milioner falë Milioner Xhek Pot të Videolotarisë shtetërore
Studenti bëhet milioner falë Milioner Xhek Pot të Videolotarisë shtetërore

Publikuar: 25.07.2016 | 13:02
Lexuar: 676 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime