E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja 27-vjeçare është në qendër të mediave rozë, kjo për shkak të paraqitjes së saj.
Njihuni me gruan e Sagna, mbrojtesit te Manchester CitytBacary Sagna dhe bashkëshortja e tij, Ludivine, po shijojnë ditët e fundit me diell në Miami, para se mbrojtësi të rikthehet në stërvitje me skuadrën e Manchester Cityt.

Ndërsa francezi duket se është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi, ajo që mori më shumë vëmendje ishte gruaja e tij.

Modelja seksi u shfaq me bikini të zeza duke shfaqur linjat perfekte.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja 27-vjeçare është në qendër të mediave rozë, kjo për shkak të paraqitjes së saj.

Ndërkohë, Sagna duhet të mendojë të bind trajnerin e ri Pep Guardiola, i cili ka zënë vendin e Manuel Pellegrinit në stolin e “qytetarëve”, për një vend në formacionin bazë.
Njihuni me gruan e Sagna, mbrojtesit te Manchester Cityt
Njihuni me gruan e Sagna, mbrojtesit te Manchester Cityt
Njihuni me gruan e Sagna, mbrojtesit te Manchester Cityt
Njihuni me gruan e Sagna, mbrojtesit te Manchester Cityt
Njihuni me gruan e Sagna, mbrojtesit te Manchester Cityt
Sagna, mbrojtesi i Manchester Cityt

Publikuar: 25.07.2016 | 13:13
Lexuar: 637 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime