E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rusi shënoi golin e dytë në këtë takim, i cili për nga mënyra e ekzekutimit, tregon që ky lojtar ende nuk e ka humbur klasin e tij.
Ju kujtohet Arshavin? Ja çfarë goli shënon në Kazakistan

Andrey Arshavin është në moshën 35 vjeçar, por ende nuk është larguar nga futbolli profesionist, teksa aktivizohet me Kairat në kampionatin azer të futbollit.

Ish-ylli i Arsenalit ka realizuar një gol spektakolar për ekipin e tij në fitoren 3-1 ndaj Taraz.

Rusi shënoi golin e dytë në këtë takim, i cili për nga mënyra e ekzekutimit, tregon që ky lojtar ende nuk e ka humbur klasin e tij.

Andrey Arshavin luajti edhe ndaj Teutës në ndeshjen e vlefshme për fazën eliminatore të Europa League, ku Kairat fitoi në Shqipëri 1-0 dhe autor i golit ishte pikërisht lojtari rus.

Teuta edhe në ndeshjen e dytë në Kazakistan u mund 5-0, por në këtë takim Arshavin nuk shënoi.

Publikuar: 25.07.2016 | 13:16
Lexuar: 532 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime