E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhe ai është sulmuesi kolumbian i Milanit Carlos Bacca. Kampioni i La Ligës, Barcelona është në pritje të transferimit të Luciano Viettos nga Atletico Madridi për 22 milion euro.
Nëse dështon Vietto, Barcelona do të transferojë sulmuesin e Milanit
Barcelona i ka idetë e qarta, pasi nëse dështon transferimi i Luciano Viettos nga Atletico Madrid, kampionët e Spanjës e kanë një plan b.


Dhe ai është sulmuesi kolumbian i Milanit Carlos Bacca. Kampioni i La Ligës, Barcelona është në pritje të transferimit të Luciano Viettos nga Atletico Madridi për 22 milion euro.

Por, nëse dështon transferimi i ish-sulmuesit të Villarrealit në Camp Nou, atëherë Barça do t’i hedh sytë nga Itralia, shkruan Mundo Deportivos.

Tekniku katalanas, Luis Enrique do të dëshironte që në skuadër të marrë sulmuesin kolumbian të Milanit.

Publikuar: 26.07.2016 | 18:30
Lexuar: 405 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime