E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Modelja ruse dhe aktori amerikan po shfrytëzojnë temperaturat e larta mesdhetare në këtë periudhë për të marrë rreze dielli dhe padashje për të përfunduar në faqet e para të mediave rozë.
Irina vazhdon pushimet ne ItaliNë prill festuan 1-vjetorin e romancës së tyre, por sërish Irina dhe Bradley “nuk janë ngopur” me njëri-tjetrin dhe në Itali u shfaqen më të dashuruar se kurrë.

Modelja ruse dhe aktori amerikan po shfrytëzojnë temperaturat e larta mesdhetare në këtë periudhë për të marrë rreze dielli dhe padashje për të përfunduar në faqet e para të mediave rozë.

30-vjeçarja zbukuroi edhe më shumë brigjet e Sardenjas, ku me një bikini të bardhë tregoi hiret e veta, ndërsa Bradley u sigurua që të tregojë për paparacët e DailyMail që ajo është femra e tij.
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali
Irina vazhdon pushimet ne Itali

Publikuar: 27.07.2016 | 15:13
Lexuar: 548 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime