E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Është spekuluar më parë se ai mund të udhëtojë drejt Turqisë, ku do të luante për Besiktasin, për të cilat ka thënë se ka pasur bisedime, por jo diçka konkrete për kalim.
Mathieu nuk largohet nga Barcelona
Jeremy Mathieu i ka dhënë fund spekulimeve se ku do të vazhdojë karrierën e tij.

Ai ka thënë se nuk dëshiron të largohet nga Barcelona dhe se do të luftojë të jetë titullar në formacionin e kampionëve spanjollë.

Është spekuluar më parë se ai mund të udhëtojë drejt Turqisë, ku do të luante për Besiktasin, për të cilat ka thënë se ka pasur bisedime, por jo diçka konkrete për kalim.

Besiktasi ka marrë nga Barcelona, Adrianon.

Publikuar: 29.07.2016 | 22:32
Lexuar: 433 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime