E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dua që të ndikoj për mirë te vajzat që kanë format e mia dhe dua që ato të ndihen mirë me veten e tyre”, tha në intervistë Serena Williams.
“E dashuroj trupin tim”
Serena Williams ka treguar për revistën “Self” format e saj trupore.

Tenistja amerikane, e cila po përgatitet për pjesëmarrjen në “Rio 2016”, do të përpiqet të fitojë medaljen e saj të artë numër 5 në karrierë dhe nga seti fotografik në plazh, duket se është shumë në formë.

“E dashuroj trupin tim dhe nuk do të ndryshoja asgjë rreth tij. Nuk i kërkoj njeriu të ma pëlqejë trupin, thjesht të më lënë të qetë. Dua që të ndikoj për mirë te vajzat që kanë format e mia dhe dua që ato të ndihen mirë me veten e tyre”, tha në intervistë Serena Williams.
Serena Williams
Serena Williams

Publikuar: 03.08.2016 | 16:39
Lexuar: 471 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime