E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Kuptova që ishte shumë i turpshëm vetë dhe u gëzova pa masë kur e takova. Ishte idhulli im dhe isha kurioze ta provoja në shtrat”, deklaron Xoana.
Modelja e zhgënjyer nga seksi me Messin

Ndoshta në fushë është më i miri, por jashtë saj duhet “të përmirësohet”...sidomos në dhomën e gjumit.

Modelja argjentinase, Xoana Gonzalez ka mbetur e zhgënjyer nga sulmuesi. Në vitin 2011 ajo tregoi për “one night stand” me asin e Barcelonës dhe tashmë është rikthyer të bëjë të njëjtën gjë, këtë herë për një televizion peruan.

Xoana thotë se Messi i dërgoi truprojat për ta marrë.

“Kuptova që ishte shumë i turpshëm vetë dhe u gëzova pa masë kur e takova. Ishte idhulli im dhe isha kurioze ta provoja në shtrat”, deklaron Xoana.

Modelja thotë se ‘kanë biseduar për muzikën dhe se nuk e mban mend nëse Messi kishte apo jo të dashur në atë kohë’.

Dhe në fund, deklarata pikante...

“Pasi u njohëm pak, shkuam tek apartamenti i tij në Puerto Madero dhe nga një njeri që bredh fushën kryq e tërthor, pret një natë të zjarrtë, por nuk ndodhi kështu. Doja më shumë, por në një moment u ndjeva sikur isha shtrirë me një trup të ngrirë”, rrëfen modelja.

Sa të vërteta ka në rrëfimin e Xoana, vetëm ajo dhe vetë Leo e dinë.
Xoana Gonzalez
Xoana Gonzalez
Xoana Gonzalez
Xoana Gonzalez

Publikuar: 03.08.2016 | 16:46
Lexuar: 607 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime