E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Çdo sekondë, diçka e mrekullueshme ndodh para syve tanë. Ja disa foto perfekte, të kapura në momentin më perfekt prapa të cilave fshihet me siguri nga një histori.
Foto të kapura në momentin e duhur
Ndonjëherë, na duket sikur po e jetojmë jetën tonë shumë shpejt; vrapojmë në kohë dhe hapësirë duke u marrë me punët e përditshme dhe shpesh harrojmë të vëmë re të gjitha gjërat e vogla dhe të mrekullueshme që gjenden përreth nesh.

Çdo sekondë, diçka e mrekullueshme ndodh para syve tanë. Ja disa foto perfekte, të kapura në momentin më perfekt prapa të cilave fshihet me siguri nga një histori.
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur
Foto të kapura në momentin e duhur

Publikuar: 04.08.2016 | 15:50
Lexuar: 1033 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime