E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rritet numri i tė paraqiturve nė KSHZ pėr rregullimin e tė drejtės votuese

Publikuar: 04.08.2016 | 16:04
Lexuar: 401 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime