E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

23-vjeçarja ka pozuar nudo për revistën “Esquire” dhe në intervistë ka folur për betejën e saj me depresionin gjatë adoleshencës.
Cara pozon nudo për “Esquire”Kohët e fundit e ka lënë modelingun për aktrimin, por, kur vjen puna për të pozuar përpara kamerave, Cara Delevingne vazhdon të jetë mahnitëse si gjithmonë.

23-vjeçarja ka pozuar nudo për revistën “Esquire” dhe në intervistë ka folur për betejën e saj me depresionin gjatë adoleshencës.

“Në javën që vendosa të mos i merrja më ilaçet antidepresion, humba virgjërinë, u përfshiva në sherre, qava dhe qesha. Ishte gjëja më e bukur në botë të ndjeje edhe një herë gjëra. I urrej ilaçet”, shpjegon Cara.
Cara Delevingne
Cara Delevingne
Cara Delevingne

Publikuar: 04.08.2016 | 16:14
Lexuar: 574 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime