E shtunë, 20.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rio 2016, Majlinda Kelmendi hyn nė histori, merr medaljen e artė nė Xhudo

Publikuar: 07.08.2016 | 23:43
Lexuar: 316 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime