E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pushimet për çiftin nisën herët këtë verë, por duket se nuk do të kenë të mbaruar.
Irina Shayk zbukuron Sardenjën
Pavarësisht si do të shkojë lidhja e tyre pas kësaj vere, këto pushime me siguri do të jenë të paharrueshme për Bradley Cooper, pasi në krah ka pasur as më pak e as më shumë, por bukuroshen ruse, Irina Shayk.

Pushimet për çiftin nisën herët këtë verë, por duket se nuk do të kenë të mbaruar.

Aktualisht ata ndodhen në Sardenjë, ku edhe një herë tjetër modelja 30 vjeçare mrekullon me trupin e saj fantastik, ndërsa Bradley Cooper duket i lumtur në krahët e saj.
Irina Shayk
Irina Shayk
Irina Shayk
Irina Shayk
Irina Shayk
Irina Shayk
Irina Shayk

Publikuar: 08.08.2016 | 10:09
Lexuar: 592 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime