E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këto përbërës janë afrodisiakë shumë të fuqishëm
Ja viagra që mund ta prodhoni në kushtet e shtëpisë (receta)
Viagra mund të bëhet edhe në kushtet e shtëpise.

Nëse doni të përgatisni viagra tërësisht natyrale në shtëpi, do t’ju duhen 2 përbërës kryesorë të cilat ndodhen në të gjitha dyqanet ushqimore. Këto përbërës janë afrodisiakë shumë të fuqishëm.

Shalqi

Limon


Nuk duhet të përdorni sheqer, kripë, erëza ose ndonjë shije tjetër, të cilat mund të zvogëlojnë fuqinë e dy përbërësve kryesorë.

Prisni shalqirin në copa të vogla dhe të vendosini copat në një shtrydhëse frutash e perimesh, në mënyrë që të merrni rreth një litër lëng shalqiri.

Hidhni lëngun në një tenxhere. Lereni atë të vlojë për disa minuta.

Shtrydhni lëng limoni në tenxhere. Përzierjeni mirë derisa pjesa më e madhe e lëngut të avullojë.

Pas zierjes vendoseni lëngun e përfituar në një shishe xhami dhe ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë (frigorifer).

Këtë pije duhet ta merrni me stomak bosh, herët në mëngjes dhe para darke. Sasia e rekomanduar është 2 lugë çaji.

Kjo Viagra e përgatitur në shtëpi është e sigurt dhe e fuqishme për njerëz të të gjitha moshave dhe gjinive.

Publikuar: 08.08.2016 | 12:18
Lexuar: 821 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime