E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në fakt ky resort ka një nam të keq, pasi quhet "resorti i orgjive".
E dashura: 10 rregulla për të shkuar vetëm në Magaluf
Një djalë është nisur me pushime pa të dashurën e tij për në Spanjë, në resortin Magaluf.

Në fakt ky resort ka një nam të keq, pasi quhet "resorti i orgjive".

Ndërkohë e dashura e tij, Whitney Travers, nga Edinburgh,
e shqetësuar nga pushimet e të dashurit Kieran Lumsden, vendos t'i bëjë një listë me rregulla.

Djaloshi Kieran Lumsdenre e shpërndau listen në rrjetin e tij social dhe kjo listë është shpërndarë me qindra herë në Facebook.

Ka qenë djali që e ka publikuar fillimisht duke u tallur me të dashurën e tij.

Ja rregullat e saj:

1-Mbaje telefonin të karikuar gjithë kohës dhe më telefono çdo ditë, të paktën dy minuta.

2-Mos tako asnjë femër, mos shih, mos prek asnjë femër. Nëse më tradhton do të ta kthej jetën në ferr.

3-Mos ndiq asnjë femër në rrjetet sociale.

4-Mos bëj tatuazh, do të kontrolloj kur të kthehesh.

5-Mos i përziej pijet.

6-Nëse je në ndonjë festë në anije, mos luaj lojëra me pije me femrat.

7-Fli gjithmonë në shtratin tënd.

8-Mos qeras askënd, ato para ruaji për mua.

9-Çoji mesazh mamasë çdo ditë, ajo shqetësohet për ty.

10-Thuaji çdo femre që ke të dashur. nëse flirtojnë me ty, mbathja.

Whitney Travers, nga Edinburgh,  e shqetësuar nga pushimet e të dashurit Kieran Lumsden, vendos t'i bëjë një listë me rregulla.
Whitney Travers, nga Edinburgh,  e shqetësuar nga pushimet e të dashurit Kieran Lumsden, vendos t'i bëjë një listë me rregulla.
Whitney Travers, nga Edinburgh,  e shqetësuar nga pushimet e të dashurit Kieran Lumsden, vendos t'i bëjë një listë me rregulla.
Whitney Travers, nga Edinburgh,  e shqetësuar nga pushimet e të dashurit Kieran Lumsden, vendos t'i bëjë një listë me rregulla.

Publikuar: 08.08.2016 | 15:53
Lexuar: 406 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime