E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kështu, ajo ndërroi disa nga rrobat, duke bërë që të zbulojë edhe këmbët.
Rita ka gjoksin shumë të bukur

Ajo ishte veshur krejtësisht në të zeza, duke treguar gjoksin seksi pa sytjena.

Por, duket se Ritës nuk iu duk se kishte zbuluar mjaftueshëm lëkurën, transmeton Bota Sot.

Kështu, ajo ndërroi disa nga rrobat, duke bërë që të zbulojë edhe këmbët.

Teksa po shëtiste rrugëve të New York-ut, ajo u pa me pantallona dhe bluzë të zezë, e më pas pantallonat i ndërroi me një veshje rrjetë, duke zbuluar më shumë nga trupi i saj.

Me flokët e lidhura shumëngjyrëshe, ajo dukej seksi dhe përplot stil.
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora
Rita Ora

Publikuar: 08.08.2016 | 16:17
Lexuar: 444 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime