E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zeshkanja e sapo fejuar, shfaqet tejet seksi në këto foto, teksa shfaq linjat perfekte trupore.
Miranda gjithmonë mahnitëse
Ajo i mori krahët për të mirë në vitin 2013 kur i dha lamtumirën Victoria’s Secret.

Por, Miranda Kerr e ka dëhmuar se ende është një nga modelet më të mira në botë për të brendshme, teksa ka pozuar këtë javë për Wonderbra.

Zeshkanja e sapo fejuar, shfaqet tejet seksi në këto foto, teksa shfaq linjat perfekte trupore.

Ajo shihet e veshur me të brendshme leopard, me veshje të zeza.

E në foton tjetre shihet me një këmishë të bardhë, të zbërthyet për të treguar të brendshmet dhe me lule në duar.

Ajo duket e mahnitshme me flokët natyrale.

Miranda, nëna e djalit 5 vjeçar Flynn me ish burrin Orlando Bloom ka pozuar për Wonderbra edhe në vitin 2014.

Së fundmi ajo është fejuar me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel
Miranda Ker

Publikuar: 08.08.2016 | 16:52
Lexuar: 489 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime