E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vërshimet në Rajonin e Shkupit
Kur qielli takohet me tokën


Reshjet e rrëmbyeshme të së shtunës së kaluar shkaktuan përmbytje të mëdha në Rajonin e Shkupit. Si pasojë e tyre 21 persona e humbën jetën ndërsa u shkaktuan edhe dëme të mëdha materiale.

Ngjarjen e tmerrshme, kur qielli bashkohet me qiellin, e pasqyron në vijim reportazhi i Televizionit Art.

Publikuar: 09.08.2016 | 11:41
Lexuar: 459 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime