E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

SHBA shpreh ngushëllime tek të gjithë ata në Maqedoni që janë prekur nga vërshimet e paradokohshme.
SHBA-ja shprehu ngushëllime për viktimat në vërshimet në Maqedoni


Shtetet e Bashkuara Amerikane i shprehën ngushëllime Republikës së Maqedonisë për viktimat në vërshimet që kapluan një pjesë të vendit.

"SHBA shpreh ngushëllime tek të gjithë ata në Maqedoni që janë prekur nga vërshimet e paradokohshme.

Qytetarët e Maqedonisë janë në mendjen dhe në lutjet tona derisa vendi i vajton viktimat, të lënduarit marrin kujdes përkatës mjekësor, ndërsa qytetarët merren me humbjet dhe me dëmet e shkaktuara", tha Elizabet Trudo, drejtor i Zyrës për marrëdhënie me opinionin në Departamentin e Shtetit gjatë brifingut të rregullt në Uashington.

Publikuar: 09.08.2016 | 16:17
Lexuar: 427 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime