E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në Hasanbeg, Straçincë dhe Stajkovcë u dorëzua ndihmë humanitare e përbërë nga artikuj ushqimorë dhe mjete për higjienë personale.
Posta e Maqedonisë donoi në vendbanimet e përmbytura
Sot nga ana e Postës së Maqedonisë në qendrat për pranim të ndihmava humanitare në regjionet e përmbytura në Hasanbeg, Straçincë dhe Stajkovcë u dorëzua ndihmë humanitare e përbërë nga artikuj ushqimorë dhe mjete për higjienë personale.

Publikuar: 11.08.2016 | 11:45
Lexuar: 456 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime