E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ylli 35 vjeçar zbuloi pak momente më parë në një video në Snapchap se peshon 56.5 kg.
Edhe vet Kim Kardashian e pëlqen belin e saj
Kim Kardashian West është mrekulluar me belin e saj teksa ka realizuar një selfie para garderobës së sja këtë të mërkurë.

Ylli 35 vjeçar zbuloi pak momente më parë në një video në Snapchap se peshon 56.5 kg.

“A nuk duket beli im si i bërë me Photoshop?” thotë ajo teksa sheh veten në pasqyrë “është çmenduri! Po bëhet i vogël”.
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian

Publikuar: 11.08.2016 | 12:00
Lexuar: 619 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime