E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hugh, të cilit i ishte kërkuar të bëhej kumbari i Prince George nga Prince William në vitin 2013, do të marrë vendin e familjes në Cheshire, Eaton Hall pas vdekjes së babait të tij.
Ky është trashëgimtari i 9 miliardë paundëve
Hugh Richard Louis Grosvenor, djali 25-vjeçar i Dukës së Westminster, sapo është bërë një nga beqarët më të kërkuar të Britanisë pasi trashëgoi një pasuri prej 9 miliardë paund të babait të tij.

Hugh, të cilit i ishte kërkuar të bëhej kumbari i Prince George nga Prince William në vitin 2013, do të marrë vendin e familjes në Cheshire, Eaton Hall pas vdekjes së babait të tij.

Tashmë një numër fotosh komike të aristokratit të ri duke festuar me miqtë kanë dalë në pah.
Hugh Richard Louis Grosvenor, djali 25-vjeçar i Dukës së Westminster
Hugh Richard Louis Grosvenor, djali 25-vjeçar i Dukës së Westminster
Hugh Richard Louis Grosvenor, djali 25-vjeçar i Dukës së Westminster
Hugh Richard Louis Grosvenor, djali 25-vjeçar i Dukës së Westminster

Publikuar: 11.08.2016 | 13:31
Lexuar: 713 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime