E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me këtë rast, Komuna e Çairit ka angazhuar 20 punëtorë sezonal në Hasanbeg që të ndihmojnë në eliminimin e dëmeve të shkaktuara në këtë rajon.
Donacioni i fundit nga ana e komunës Çair është 30 ton ujë
Komuna e Çairit vazhdon intenzivisht të ndihmojë të prekurit nga stuhia dhe vërshimet që kapluan ditë më parë Shkupin, ndërsa pasojat dhe dëmet më të mëdha u bënë në lagjen Hasanbeg.

Me këtë rast, Komuna e Çairit ka angazhuar 20 punëtorë sezonal në Hasanbeg që të ndihmojnë në eliminimin e dëmeve të shkaktuara në këtë rajon.

Për tu solidarizuar dhe për t’ju ardh në ndihmë, pjesë e shtabit të emergjencës qysh nga dita e parë është edhe vet kryetari i Çairit Izet Mexhiti. Donacioni i fundit nga ana e komunës sonë është dhurimi i 30 ton ujë.
Donacioni i fundit nga ana e komunës Çair është 30 ton ujë

Publikuar: 11.08.2016 | 17:37
Lexuar: 443 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime