E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ky i fundit ka sfiduar urdhër-arrestin e autoriteteve amerikane dhe ka vrapuar pas 19-vjeçares në plazhet e Caicos.
Në plazh me Kylie Jenner19-vjetori i lindjes e gjeti Kylie Jenner me ngjyrë tjetër flokësh dhe një tatuazh tek të pasmet dhe së fundmi, ajo është ‘arratisur’ për pak rreze dielli me të dashurin e saj, Tyga.

Ky i fundit ka sfiduar urdhër-arrestin e autoriteteve amerikane dhe ka vrapuar pas 19-vjeçares në plazhet e Caicos.

26-vjeçari sfidoi autoritetet duke mos u paraqitur në një gjykatë të Los Anxhelesit, ku është paditur nga një ish-qiradhënës që pretendon se këngëtari nuk i ka paguar 480 mijë dollarë qira nga prona ku jetoi në Malibu.
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner
Në plazh me Kylie Jenner

Publikuar: 12.08.2016 | 13:22
Lexuar: 1083 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime