E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në krevat me të dashurën e tij ishte një tjetër burrë dhe të dy ishin lakuriq. Madje po flinin si "engjëj".
Kthehet më herët në shtëpi për t'i bërë të dashurës surprizë, por ja me çfarë përballetNjë djalë donte t'i bënte një surprizë të dashurës së tij, duke u kthyer nga puna më herët se zakonisht.

Ai nuk donte ta lajmëronte që sot kishte mbaruar herët që gjithçka të ishte surprizë për të. Por, në fakt ngel ai "i surprizuar".

Në krevat me të dashurën e tij ishte një tjetër burrë dhe të dy ishin lakuriq. Madje po flinin si "engjëj".

Djali mesa duket shumë gjakftohtë, i ka rezistuar tundimit për të kryer ndonjë krim dhe vetëm i ka fotografuar, duke e hedhur foton në Snapchat.

Kjo për t'i turpëruar të dy.

Donte të bënte surprizë dhe ngeli vetë i surprizuar, por në fund veproi me zgjuarsi.

Publikuar: 12.08.2016 | 14:09
Lexuar: 1506 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime