E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Prej tyre, siç kumtoi KSHZ-ja, 1.996 janë paraqitur në sektorët rajonal dhe zyrat dhe zyrat shtesë të KSHZ-së, përderisa 2.411 e kanë shfrytëzuar ueb aplikacionin në faqen e internetit të KSHZ-së.
Gjithsej 4.377 qytetarë me regjistrime kontestuese janë paraqitur deri më tani në KSHZ

Deri te Komisioni Shtetëror Zgjedhor deri sot në mesditë janë paraqitur gjithsej 4.377 qytetarë regjistrimet e të cilëve në Listën zgjedhore pas kontrolleve të kryera të kryqëzuara dhe në terren janë kontestuese, gjegjësisht ka mospërputhje të të dhënave në Listën zgjedhore.

Prej tyre, siç kumtoi KSHZ-ja, 1.996 janë paraqitur në sektorët rajonal dhe zyrat dhe zyrat shtesë të KSHZ-së, përderisa 2.411 e kanë shfrytëzuar ueb aplikacionin në faqen e internetit të KSHZ-së.

Publikuar: 12.08.2016 | 15:38
Lexuar: 378 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime