E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Konferenca do të mbahet më 13 gusht, 2016 ( e Shtunë) në Hotelin SCARDUS në Kodrën e Diellit me fillim në ora 14.00
Konferenca me rastin e 15 vjetorit te MO-se
Me rastin e 15 vjetorit të nënshkrimit të Marrëveshjes së Ohrit, Sekretariati për Implementimin e Marrëveshjes së Ohrit (SIMO) organizon konferencë me temë "Marrëveshja e Ohrit - sfidë dhe garancë për integrim".

Konferenca do të mbahet më 13 gusht, 2016 ( e Shtunë) në Hotelin SCARDUS në Kodrën e Diellit me fillim në ora 14.00

Publikuar: 12.08.2016 | 15:44
Lexuar: 498 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime