E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Skuadra e Jurgen Klopp, ka mundur në udhëtim 3:4 Arsenalin, në një ndeshje që dhuroi emocione shumë të mëdha.
Liverpool fiton derbin
Skuadra e Liverpoolit ka fituar derbin e Ligës Premier ndaj Arsenalit me rezultat 4:3.

Skuadra e Jurgen Klopp, ka mundur në udhëtim 3:4 Arsenalin, në një ndeshje që dhuroi emocione shumë të mëdha.

Coutinho me dy gola, Lallana dhe Mane, shënuan për Liverpoolin.

Për Arsenalin realizatorë ishin Walcott, Chamberlain dhe Chambers.

Në këtë ndeshje debutoi edhe Granit Xhaka, që u ndëshkua edhe me karton të verdh.

Publikuar: 14.08.2016 | 19:27
Lexuar: 378 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime