E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bianconerët janë duke kërkuar lojtar për ta zëvendësuar Paul Pogban, që u larguar drejt Manchester United për 105 milionë euro.
Conte e injoron, Juventusi në aksion
Lojtari që pëlqehet nga Juventusi, Cesc Fabregas, nuk është futur në lojë nga Antonio Conte në ndeshjen e parë të këtij sezoni.

Bianconerët janë duke kërkuar lojtar për ta zëvendësuar Paul Pogban, që u larguar drejt Manchester United për 105 milionë euro.

Është folur javën e shkuar se Fabregas u është ofruar Juventusit pasi këta të fundit dështuan të arrijnë marrëveshje me Nemanja Maticin.

Sonte Antonio Conte nuk e ka futur për asnjë minutë në lojë Fabregasin duke i treguar edhe në një mënyrë daljen.

Në këtë javë pritet të ketë zhvillime të reja për futbollistin spanjoll.

Publikuar: 16.08.2016 | 17:23
Lexuar: 418 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime