E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kur çifti u nda askush nuk e mësoi të vërtetën e kësaj ndarjeje dhe ai që e jep arsyen është vetë piloti i Formula 1 në një intervistë për Top Gear Magazine.
Hamilton dhe Nicole ishin në lidhje për tetë vite, ndërsa tani mësohet edhe arsyeja e ndarjes

Për tetë Hamilton vite me radhë, Lewis Hamilton ishte në një dilemë të madhe mes dashurisë për makinat dhe asaj për Nicole Scherzinger, deri në momentin kur fitoi e para.

Kur çifti u nda askush nuk e mësoi të vërtetën e kësaj ndarjeje dhe ai që e jep arsyen është vetë piloti i Formula 1 në një intervistë për Top Gear Magazine.

“Makinat janë të dashurat e mia. Kur isha në një lidhje, gjithmonë i thoja partneres që po nxjerr njërën prej të dashurave në shëtitje dhe po të donte mund të vinte, por ta dinte që vinte gjithmonë e dyta, pas dashurisë së parë; makinës”, deklaroi Hamilton.

Lidhja mes Lewis dhe Nicole zgjati plot tetë vite gjatë të cilave çifti është ndarë dhe ribashkuar disa herë.

Publikuar: 16.08.2016 | 17:44
Lexuar: 402 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime