E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka sqaruar edhe se thashethemet se, ajo e ka rritur prapanicën e saj, kanë filluar pasi është fotografuar menjëherë pas trajtimit që ka marrë.
Nuk do ta besoni se çka ka zbuluar Kim Kardashian për veten e saj
Kim Kardashian e ka pranuar se ajo merr injeksione në prapanicën e saj por vetëm për t’i ndihmuar asaj në sëmundjen që ka.

Po ashtu, 35-vjeçarja u ka thënë fansave se, dëshiron të bëjë ndërhyrje kirurgjike kundër plakjes.

Ajo ka sqaruar edhe se thashethemet se, ajo e ka rritur prapanicën e saj, kanë filluar pasi është fotografuar menjëherë pas trajtimit që ka marrë.

Kim ka thënë se, mamaja e saj Kris Jenner ka dyshuar për herë, se vajza e saj vuan nga sëmundja e quajtur psoriasis, kur kishte parë njolla në këmbët e saj. Ato janë disa shenja të kuqe që i shfaqen në trup.

Publikuar: 17.08.2016 | 17:40
Lexuar: 478 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime