E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Më e përdorura e momentit po del të jetë ‘Snapchat’. E si duket me një nga efektet e tij, provoi edhe Edona Llalloshi.
Më në fund e bën edhe Edona Llalloshi

?Përdorimi i rrjeteve sociale tashmë është bërë i pashmangshëm.

Më e përdorura e momentit po del të jetë ‘Snapchat’. E si duket me një nga efektet e tij, provoi edhe Edona Llalloshi.

Këngëtarja ka hedhur një foto ku shihet me flutura të animuara rreth kokës dhe dukej mjaft bukur.
Më në fund e bën edhe Edona Llalloshi

Publikuar: 17.08.2016 | 17:42
Lexuar: 523 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime