E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet se është me një foshnje në duar. Por, ajo se çka bie në sy është fakti se si ka vendosur këmbët këngëtarja.
Me këtë pjesë të trupit nuk do ta besonit se Adelina Tahiri mund ta prek ‘zogun’ e saj
Ka kohë që ka filluar pushimet.

Por, për dallim nga koleget e saj, Adelina Tahiri po i ndërron bikinet dhe nuk po del me të njëjtat.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet se është me një foshnje në duar. Por, ajo se çka bie në sy është fakti se si ka vendosur këmbët këngëtarja.

Duket i bërë ‘këmbët kryq’ ajo me thembër ka prekur ‘zogun’ e saj!
Me këtë pjesë të trupit nuk do ta besonit se Adelina Tahiri mund ta prek ‘zogun’ e saj

Publikuar: 17.08.2016 | 17:47
Lexuar: 448 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime