E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nëse unë marr tabletë para se ne të dalim në darkë, kur kthehemi gruaja ime thotë se është e lodhur dhe shkon për të fjetur, andaj pilula dështon.
Nuk dua të heq dorë nga seksi, por gruaja ime...


Një burrë ka treguar historinë e tij për ‘The Sun’, ku thotë se përdorë tableta për të pasur ereksion dhe për të bërë seks me gruan, por ajo lodhet dhe fle, transmeton Bota Sot.

Kjo është letra e tij:

Kam mare tableta nga mjeku për probleme me ereksionin, por më dha etëm 4 në muaj.

Nëse unë marr tabletë para se ne të dalim në darkë, kur kthehemi gruaja ime thotë se është e lodhur dhe shkon për të fjetur, andaj pilula dështon.

Kam menduar që të blej më shumë tableta, por t’i blesh online nuk e di se çfarë merr.

Unë jam 51, ndërsa ajo 48 vjeçare.

Dua që gjërat të ndodhin spontanisht dhe jo të kem nevojë të planifikoj seksin dhe më pas edhe ai të dështojë.

Më bën nervoz por mundohem ta largoj prapa shpinës.

Nuk dua që të heq dorë krejtësisht nga seksi.

Përgjigja e psikologes:

Bisedo me mejkun që të mund të marrësh më shumë tableta, pasi nuk besoj se mund të t’i ndalojë./BS/

Publikuar: 19.08.2016 | 21:37
Lexuar: 455 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime