E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ai beson se nënshkrimi me “Djajtë e Kuq” dëshmon se ai e ka arritur kulmin e karrierës, përkundër faktit se ai ka qenë në krye të disa prej klubeve më të mëdha të botës, shkruan Goal,.
Mourinho: Kulmin në karrierë e kam arritur momentin kur mora drejtimin e Manchester United
Jose Mourinho ka qenë trajner i disa prej klubeve më të mira botërore, por insiston se kulmin e karrierës e ka arritur momentin që ka marrë drejtimin e Manchester United.

Ai beson se nënshkrimi me “Djajtë e Kuq” dëshmon se ai e ka arritur kulmin e karrierës, përkundër faktit se ai ka qenë në krye të disa prej klubeve më të mëdha të botës, shkruan Goal,.

“Kam qenë në disa nga klubet më të mëdha të botës,” tha 53-vjeçi për Sky Sports.

“Por, kjo [puna në United] është kulmi i karrierës sime, edhe pse vjen në një fazë të hershme në karrierën time sepse si trajner unë jam i ri, dhe mendoj se vitet e mija më të mira do të vijnë,” shpjegoi ai.

Publikuar: 19.08.2016 | 21:40
Lexuar: 357 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime