E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

‘Po më kercënon me jetë. Apo të kisha një familje s’do kishin ndodhur disa gjëra. A është burrë ai që shet trimëri me femër’, ka shkruar ajo në Snapchat.
Ja kush e kërcënoi me jetë Kallashin
Donjeta Kosumi – Kallashi, e cila papritmas ndërpreu punën e saj në ‘Kobra City’,si dhe çdo kontakt në rrjete sociale, përmes një postimi të bërë së fundi në Snapchat ajo ka thënë se jeta e saj është në rrezik.

‘Po më kercënon me jetë. Apo të kisha një familje s’do kishin ndodhur disa gjëra. A është burrë ai që shet trimëri me femër’, ka shkruar ajo në Snapchat.

Ende nuk dihet se nga kush i është bërë ky kërcënim valltares.
Ja kush e kërcënoi me jetë Kallashin

Publikuar: 19.08.2016 | 21:50
Lexuar: 446 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime