E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pikërisht këtë gjë kanë bërë aktoret Julianne Hough, Nina Dobrev dhe Milissa Sears, të cilat kanë pozuar me kurriz, por pa pjesën e poshtme të bikinit, duke na treguar të pasmet.
Këto vajza nuk kanë turp

Pothuajse të gjitha vajzat ditët e sotme bëjnë foto “topless” ku shihen me kurriz, kështu që, për t’u veçuar nga të tjerat duhet ta kalosh pak kufirin.

Pikërisht këtë gjë kanë bërë aktoret Julianne Hough, Nina Dobrev dhe Milissa Sears, të cilat kanë pozuar me kurriz, por pa pjesën e poshtme të bikinit, duke na treguar të pasmet.

Julianne, ajo që postoi foton në Instagram, shkroi: “Hëna të plota”.
Këto vajza nuk kanë turp

Publikuar: 19.08.2016 | 21:52
Lexuar: 457 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime