E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këto mjete do të shkojnë tek “American Civil Liberties” Union dhe “Children’s Hospital në Los Angeles”, vende ku kjo kishte punuar si vullnetare për dhjetë vite.
Amber Heard do të dhuroj $7 milion të fituara nga divorci me Depp
Amber Heard është duke dhuruar çdo cent që ka fituar nga marrëveshja për divorcin nga Johnny Depp.

Heard do të dhuroj shtatë milion dollarë, për gratë e dhunuara dhe fëmijët e sëmurë.

Këto mjete do të shkojnë tek “American Civil Liberties” Union dhe “Children’s Hospital në Los Angeles”, vende ku kjo kishte punuar si vullnetare për dhjetë vite.

Paratë do të ndahen në mënyrë të barabartë në mes të dy bamirësive.

“Paratë kurrë nuk kanë pasur ndonjë rol për mua personalisht, përveç ndoshta që mund t’i dhuroj të ndihmoj ata që nuk janë të aftë të mbrojnë veten” ka thënë Heard sa i përket divorcin nga Depp.

Publikuar: 19.08.2016 | 21:53
Lexuar: 392 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime