E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Së fundmi në rrjetet sociale është publikuar një tjetër foto provokuese nga pushimet e saj, ku në fokus është sërish gjoksi i saj shpërthyes.
Luana s’përmbahet, vazhdimisht ekspozon gjoksin
Nuk kishte publikuar kurrë më parë fotografi, ku të shfaqej e veshur me bikini. Por pasi e ka thyer këtë tabu, prezantuesja bukuroshe e “E Diell”, Luana Vjollca, duket se nuk di të ndalet.

Së fundmi në rrjetet sociale është publikuar një tjetër foto provokuese nga pushimet e saj, ku në fokus është sërish gjoksi i saj shpërthyes.

Kjo fotografi është thjeshtë e fundit në radhë nga shumë të tjera, që prezantuesja ka publikuar ditët e fundit.
Luana s’përmbahet, vazhdimisht ekspozon gjoksin

Publikuar: 19.08.2016 | 21:56
Lexuar: 407 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime